Vylepšite svoje okolie za 72 hodín

8. mája 2014 16:250 komentárovZobrazené: 138 x
72 hodín

Za 3 dni sa dá stihnúť veľa: zrenovovať detské ihrisko, nastriekať grafity na ošarpanú stenu, vysadiť nový park alebo vybudovať náučný chodník. Chce to len nápad a chuť meniť veci k lepšiemu. Určite vo svojom okolí nájdete veľa vecí, ktoré by si zaslúžili zmenu. Nájdite si s priateľmi 72 hodín a urobte ju. Aj malé aktivity môžu byť veľké plus. Nový náter na preliezkach a vynovené ihrisko hneď vyzerá veselšie. 16. – 18. mája 2014 budú dobrovoľníci na celom Slovensku zveľaďovať prostredie v ktorom žijú. Pridajte sa k nim aj vy.
72 hodín je trojdňový maratón dobrovoľníctva. Je to víkendová akcia, počas ktorej sa na celom Slovensku organizujú lokálne projekty (takmer každého druhu), ktorých cieľom je spríjemniť, skrášliť a urobiť okolie, v ktorom žiješ lepším a okoloidúcim/stojacim vyčariť úsmev na tvári.
Do projektu 72 hodín sa najčastejšie zapájajú mladí ľudia do 30 rokov, ale nezriedka aj starší. Keď ide o dobrú vec, vek nerozhoduje. Jednotlivé projekty zastrešujú celoslovenské organizácie, občianske združenia, ale aj skupiny kamarátov, ktorí chcú pomôcť vymysleli niečo kreatívne a vtipné vo vlastnom štýle. Máš nápad? Poď do toho! Ak Ťa ešte nekopla múza, inšpiruj sa!

Viac na http://www.72hodin.sk/

Značky:

Váš komentár