Informácia o prácach na stavbe kanalizácie

7. apríla 2016 14:126 komentárovZobrazené: 315 x
Informácia o prácach na stavbe kanalizácie

Dovoľujeme si Vás informovať, že na viacerých miestach v obci sa uskutočňujú stavebné práce súvisiace s opravami poškodených ciest a chodníkov po realizácii vodovodu a kanalizácie.
Postupne Vás v najbližších týždňoch budeme dostupnými prostriedkami informovať o plánovanom harmonograme prác.
Podľa zhotoviteľa stavby sa asfaltové povrchy budú realizovať už v priebehu budúceho týždňa.
Od pondelka 11. apríla 2016 do stredy 13. apríla 2016 to bude na ulici Prúdy. Neskôr budú nasledovať opravy ciest na uliciach: Pod Hôrkou, Bytovky, Dolný majer a ďalších. Priebežne sa vykonajú aj opravy poškodeného chodníka popri hlavnej ceste.
V prípade otázok (napr. v súvislosti s nájazdmi do dvorov a podobne) volajte starostovi obce na 0918 461 201, alebo vyhľadajte na stavbe zástupcu zhotoviteľa pána Daniša. Veríme, že práce sa vďaka vzájomnej komunikácii so zodpovednými osobami podarí uskutočniť kvalitne a podľa predstáv všetkých zainteresovaných. Prosíme obyvateľov o zhovievavosť a opatrnosť pri využívaní rozkopaných ciest a chodníkov.
Ďakujeme za pochopenie.

Značky:

6 komentárov

 • Hlavná cesta je kedy naplnánovaná??

 • Dobrý večer.
  Presný dátum nie je ešte známy, no podľa dnešných informácií už by mal mať zhotoviteľ všetky stanoviská pre vydanie príslušných povolení pokope. Veríme, že Vás budeme môcť čoskoro informovať o začatí prác.

 • Železnična ulica je naplane kedy? ved to ja najhorsia a zaroven hadam najfrekventovanejsia ulica v Koseci

 • Dobrý večer Peter.
  Obecné zastupiteľstvo rozhodlo, že Železničná ulica bude rekonštruovaná zo zdrojov obce (vlastných alebo cudzích). Práve sa pripravujú podklady pre projektové dokumentácie, ktoré budú obsahovať aj nové stavebné objekty – chodník a dažďovú kanalizáciu na tejto ulici. Po vydaní príslušných povolení a vyčlenení finančných prostriedkov v rozpočte obce na túto aktivitu pristúpime k realizácii. Časový harmonogram je závislý od viacerých vplyvov, takže sa momentálne neviem vyjadriť k otázke, kedy bude opravená táto ulica. Verím, že by sme to mohli stihnúť ešte v tomto roku. Ďakujeme za pochopenie.
  Bc. Radomír Brtáň – starosta obce Košeca

  • Tento rok?to akoze chcete povedat ze to moze byt aj napr.niekedy v novembri?ved tie cesty su uplne v dezolatnom stave,nehovoriac o tom ze ked naprsi je to cista katastrofa ci uz pre auta alebo chodcov.nehovoriac o mamickach s kocikmi.hlavna a zeleznicna ma byt urgent,su to najviac jazdene cesty.takze ,,,tento rok “ to nieje prilis povzbudiva informacia pan starosta.

   • Dobrý večer.
    Zaregistrovali sme na OcÚ petíciu občanov v súvislosti s požiadavkou opravy Železničnej ulice. Chápem to ako logické vyústenie dlhotrvajúcich problémov a verte, že aj mojou prioritou je dosiahnuť čo najskôr spokojnosť obyvateľov s touto aj ďalšími cestnými komunikáciami v obci. Dnes sa už môžu tešiť z nového asfaltu na ulici Prúdy, čoskoro to budú Bytovky. Školská je urobená už dlhšie a ako som napísal, Železničná bude opravená v réžii obce. Hlavná cesta je cesta I. triedy a tá nepatrí pod našu správu, tu však najnovšie informácie hovoria o tom, že by mala byť opravená v nasledujúcich týždňoch. O všetkých podstatných veciach týkajúcich sa opráv a rekonštrukcií ciest budeme informovať v obecnom rozhlase a na webovej stránke obce. Tak ako tomu bolo v prípadoch z posledných dní. Ďakujem za pochopenie.
    Bc. Radomír Brtáň – starosta obce Košeca

Váš komentár