Poškodzovanie cudzieho majetku v obci

13. februára 2018 10:270 komentárovZobrazené: 314 x
Poškodzovanie cudzieho majetku v obci

V posledných mesiacoch sa vyskytlo v našej obci pár prípadov poškodzovania cudzieho majetku – prepichnutie pneumatík na osobných automobiloch odparkovaných na verejných priestranstvách.
Žiadame všetkých poškodených, aby neváhali po takýchto prípadoch kontaktovať Políciu SR. Ak budeme príslušníkmi polície vyzvaní na spoluprácu v súvislosti s poskytnutím záberov z kamerového systému v obci, radi tak kedykoľvek urobíme (a vždy sme doposiaľ aj urobili).
Rovnako žiadame všetkých obyvateľov, aby v rámci prevencie týchto prípadov parkovali svoje osobné automobily vo svojich dvoroch (prípadne garážach). Vieme, že nie každý má takú možnosť, ale chrániť svoj majetok by sme si mali predovšetkým sami – napríklad uvedeným spôsobom.

Druhým zvláštnym prípadom nad ktorým sa v obci pozastavujú viacerí obyvatelia je automobil odstavený na parkovisku pred bývalým motorestom. Polícii sme podozrivý automobil nahlásili ešte v čase, keď mal kolesá a ŠPZ-tky. Potom sme dokonca polícii odovzdali záznamy z kamery zachytávajúce krádež kolies. Držiteľ ani majiteľ vozidla vraj nejavia záujem o riešenie tejto situácie. 

Značky:

Váš komentár