Projekt „NESIEME VÁM SVETIELKO“

3. decembra 2015 11:360 komentárovZobrazené: 159 x
Projekt „NESIEME VÁM SVETIELKO“

Oslovenie…..

Touto cestou Vás chceme poprosiť o podporu projektu Nesieme Vám svetielko.
Projektom chceme pomôcť starým, chorým a zdravotne ťažko postihnutých občanom Košece, ktorí sú pre svoj zdravotný stav izolovaní od diania v obci a nemôžu sa stretnúť s inými ľuďmi. Samota je dobrá vec, len keď je dobrovoľná. Inak bolí. Zvlášť pre seniorov sú nekonečné chvíle, keď hľadia do prázdna a uvedomujú si, ako veľmi im ktosi chýba. Tí, ktorým chceme pomôcť nepotrebujú možno nič, nič hmotné, oni potrebujú ľudský kontakt, záujem zo strany iných, pár teplých slov, troch úcty, žiadosť o spomienky, či múdru radu. Vtedy ožijú, zabudnú na choroby, cítia sa potrební a sú veľmi vďační.

Prostredníctvom tohto projektu chceme s našimi žiaci pripraviť prekvapenie pre starých, chorých a zdravotne ťažko postihnutých občanov našej obce v podobe betlehemského svetla, ktoré v predvianočnom čase prinesieme do ich domovov. Každému pripravíme vianočný pozdrav s anjelom a balíček medovníčkov, ktoré deti v škole upečú a ozdobia.

Nadácii Orange sa projekt páčil, preto ho vybrala medzi príbehy, ktoré podporila štartovným vo výške 84 eur a každý ďalší finančný dar znásobí rovnakou sumou v pomere 1:1.

Aj Vy môžete pomôcť zrealizovať túto peknú myšlienku svojim finančným darom, ktorý odošlete do 13.decembra 2015.

Náš príbeh má tento link –
http://dakujeme.sme.sk/vyzva/1628/nesieme-vam-svetielko
Za Váš príspevok i pomoc ďakujeme!

 

Značky:

Váš komentár