Výsledok pracovného stretnutia s občanmi v Nozdroviciach

17. decembra 2015 22:581 komentárZobrazené: 290 x
Výsledok pracovného stretnutia s občanmi v Nozdroviciach

Dňa 17. 12. 2015 sa v Osvetovej besede v Nozdroviciach uskutočnilo pracovné stretnutie v súvislosti s posúdením pripravených alternatív na dopravné riešenie miestnej komunikácie – ulice Za parkom.
Zúčastnila sa ich takmer 20-tka obyvateľov Nozdrovíc a Košece. Po úvodnej prezentácii Ing. Rastislava Košudu, v ktorej detailne popísal výhody a nevýhody troch navrhnutých alternatív dostali priestor na vyjadrenie svojho názoru účastníci stretnutia.
Starosta obce Bc. Radomír Brtáň následne po diskusii zosumarizoval všetky informácie a príspevky.
Obyvatelia sa vo veľkej väčšine rozhodli, že na ďalšie kroky v príprave projektových dokumentácií pre vydanie stavebného povolenia sa ako východisko použije alternatíva číslo 2. Jej grafickú verziu doplníme v priebehu budúceho týždňa do tohto článku.
V skratke: ide o variantu jednopruhovej obojsmernej komunikácie so šírkou 3 metre, na niektorých miestach s výhybňami. Popri ceste bude vybudovaný hlbší žľab na odvedenie dažďovej vody.
Na základe výsledku tohto spoločného stretnutia bude ďalším krokom vyhotovenie projektovej dokumentácie pre vydanie stavebného povolenia. Aj počas tohto procesu budeme intenzívne komunikovať s dotknutými obyvateľmi ulice Za parkom.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa pracovného stretnutia zúčastnili a pomohli nám s výberom alternatívy, ktorá sa z pohľadu väčšiny javí ako najideálnejšia.

Fotogaléria k článku:
Nozdrovice OB IMG_20151217_164210

Značky:

1 komentár

Váš komentár