Zaujímavosť

14. marca 2011 11:092 komentáreZobrazené: 58 x
Zaujímavosť

V minulosti sa čo-to na našich stránkach popísalo o využívaní jedného zariadenia, ktoré sme zakúpili na obecný úrad. Sme ešte dlžní odpoveď jednému diskutujúcemu, tak aspoň čiastočne uverejňujeme ako odpoveď pre neho možnosti tohto prístroja. Onedlho pribudnú okrem zaznačených svietidiel aj iné dôležité body v našej obecnej mape, ktorá bude prehľadnejšia a hlavne poskytne dôležité informácie návštevníkom našej obce, ale i našim občanom.

MAPA SO SVIETIDLAMI

Značky:

2 komentáre

  • Dobrý deň, s pasportizáciou verejného osvetlenia som už mal tú česť sa stretnúť, ale je velmi zaujímavé že to vaše riešenie má na každom svetelnom mieste tú istú fotku. A nie som si istý či naklikanie súradníc stĺpov do google earth mohlo trvať takmer 3 roky. Pasportizácia je množstve ďalších iných údajoch,ako napr. prepojení s podrobnými mapovými podkladmi a zobrazenie na mapke od google je myslím až na tom poslednom mieste. Ďakujem

  • Dobrý deň. Ak nám viete dať návrh, ktoré body by bolo zaujímavé zdigitalizovať ako prvé po osvetlení, budeme sa snažiť ich zakresliť čo najskôr. Berte prosím túto možnosť pasportizácie obce do digitálnej formy ako niečo naviac, čo určite nemá spracované každá obec, možno ani niektoré mesto. Sám som nespokojný, že sme nedokázali zmapovať zatiaľ nič iné, je to však o hodinách práce, ktorú musí niekto vykonať a doteraz sme sa k tomu žiaľ nedostali.
    Uvítam aj dobrovoľníkov, ktorí by nám s tým vedeli pomôcť. Kontaktovať ma môžete e-mailom alebo telefonicky.

    http://epasport.seak.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=1585&Itemid=1584

    Môžete si pozrieť, ako by vyzerala pasportizácia obce po doplnení ďalších bodov. Ako príklad uvádzam obec Klokočov, kde majú spracované aj body ako sú hydranty, rozhlasové stĺpy, … atď.
    Prajem pekný deň.

Váš komentár