Hodová zábava – pozvánka

14. augusta 2013 09:006 komentárovZobrazené: 242 x
Hodová zábava – pozvánka

Hodová zábava – pozvánka.

Príloha:

Hodova zabava 2013

Značky:

6 komentárov

 • Dobry den,
  myslim si,ze ked je vonku zabava,nemala by byt tak dlho a mal by sa dodrziavat nocny klud. V tejto obci sa to nedodrziava a pravidelne tu hrava v noci hudba. Mozno by bolo dobre si uvedomit,ze ludia chodia do prace a potrebuju sa vyspat,mozno je dobre sa zamysliet,ze v obci ziju male deti,ktore potrebuju ticho,aby mohli spat a ziju tu aj stari a chori ludia,ktori potrebuju klud.

 • Po 22.00 zavolať políciu a oznámiť rušenie nočného kludu.Starosta tu má uvedenú hot line na webe ..ďalšia možnosť . Pokiaľ budú mať problémy tak im treba vysvetliť že sú platení z daní tých, ktorí sa nemôžu vyspať aby na nich mohli pracovať —-

 • Pán starosta nereaguje ? Jeho v poslednej dobe nič nezaujme.
  On sa bude predvádzať keď pôjdu voľby. Potom bude akčný.

 • Dobré ráno.
  dídžej dal návod ako postupovať a k tomu vlastne nemám čo dodať. Polícia si eviduje vopred ohlásené podujatia, ktoré sa konajú po 22.00 hodine v ich obvode a na základe toho bude potom vo veci ďalej postupovať. Obec ani obecný úrad neboli poriadateľmi Hodovej zábavy, takže Vašu sťažnosť posuniem smerom k zodpovedným osobám.
  Ako prejav akčnosti Vám tu môžem sľúbiť, že pripravíme na schválenie poslancom OZ návrh VZN, ktoré bude takéto situácie riešiť.
  Pekný deň želám.
  Radomír Brtáň – starosta obce

 • Dobry den,
  Dakujem za vase rady a odpovede. Mozno by sa tato diskusia mala viac rozvijat,lebo ako som pochopila aj inym ludom ten hluk vadi.
  Pan starosta,pisete,ze ste neboli poriadatelia zabavy,ale niekomu ste suhlas na to museli dat. A Anna Bal?Tam hudba hrala do rana do stvrtej hodiny, to poriadala komisia z obecneho uradu. Aby ste ma rozumeli,nevadi mi ak sa ludia zabavaju,ale v centre obytnej zony by sa to nemalo diat. To naopak, je dost otravne pre ludi ktori chcu spat. Uz sa tesim na dalsiu akciu… V sobotu v noci hra hudba do rana do stvrtej a v nedelu rano o siestej,siedmej a osmej trieskaju zvony…… Lebo ludia nemaju hodiny a nevedia ze maju ist do kostola… Prajem vam pekny den. A vsetkym,ktori sa zapojili,zapoja sa, alebo si to len precitaju tiez.

 • Dobrý večer.
  Súhlasím s Vami, že nielen táto diskusia, ale aj mnohé iné dôležité diskusie o obecných problémoch by sa mali viac rozvíjať. Stáva sa totiž veľmi často, že sprostredkované informácie cez niekoľko ľudí sa potom od pôvodnej (pravdivej) veľmi výrazne líšia.
  Napr. upresním, že žiadna komisia z obecného úradu neexistuje. Komisia je vytvorená ako poradný orgán pre obecné zastupiteľstvo – nie pre obecný úrad.
  Nič to nemení na fakte, že v obci sa bez nejakej tej zábavy asi nedá byť. Tiež ma nikdy nenapadlo, že zvony môžu spôsobovať také problémy ako opisujete. Mne to tak nikdy neprišlo. Uznávam, že každý iný pohľad na vec mi rozširuje obzory a som za to vďačný.
  Budem rád, keď v budúcnosti nájdeme nejaký konsenzus v tejto problematike a preto sa teším aj na ďalšie názory obyvateľov – diskutujúcich.
  Radomír Brtáň – starosta obce Košeca

Váš komentár