Pozvánka na Art Film Fest

16. júna 2011 09:070 komentárovZobrazené: 57 x
Pozvánka na Art Film Fest

Srdečne Vás pozývame na medzinárodný filmový festival Art Film Fest, ktorý sa koná od piatku 17. júna do soboty 25. júna v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne. Počas festivalu sa bude premietať veľké množstvo filmov a pripravený je na každý deň aj bohatý sprievodný program.

V rámci medzinárodného festivalu Art Film Fest udelia organizátori v sobotu 18. júna špeciálnu cenu „Hercova misia“ skvelému maďarskému hercovi Jánošovi Bánovi, známemu Otíkovi z filmu Vesničko má středisková. Začiatok slávnostného udeľovania ceny je o 15 tej hodine.
V nedeľu 19. júna udelia organizátori špeciálnu cenu „Hercova misia“ legendárnemu českému hercovi, scenáristovi a režisérovi Zdenkovi Svěrákovi. Začiatok slávnostného udeľovania ceny je o 14.30 hod.
Srdečne Vás pozývame do Festivalového parku v Trenčianskych Tepliciach.
V Trenčíne na Mierovom námestí bude v nedeľu 19. júna od 20.30 hod. koncertovať Michal David so skupinou. Vstup na koncert je zdarma.
V sobotu 25. júna v rámci medzinárodného festivalu Art Film Fest udelia organizátori cenu „Hercova misia“. Prevezme si ju známa slovenská herečka Zuzana Kronerová. Začiatok slávnostného udeľovania ceny je o 15.30 hod. Srdečne Vás pozývame do Festivalového parku v Trenčianskych Tepliciach.

Značky:

Váš komentár