Audio záznamy z rokovaní obecného zastupiteľstva

9. februára 2015 15:340 komentárovZobrazené: 180 x
Audio záznamy z rokovaní obecného zastupiteľstva

Audio nahrávky zo zasadnutí Obecného zastupiteľstva v Košeci sú zverejňované ako doplnková služba našej stránky z dôvodu, že zápisnice jednoducho nedokážu sprostredkovať obyvateľom komplexný prehľad o dianí počas rokovania poslancov.
Nahrávky vznikajú od roku 2010 z osobnej iniciatívy starostu obce Košeca Bc. Radomíra Brtáňa, ktorý sa v blízkej dobe bude snažiť presadiť, aby zo zasadnutí bol uskutočňovaný aj videozáznam. Obec sa snaží byť v maximálnej možnej miere otvorená záujemcom o získanie potrebných informácií, čoho dôkazom je aj dobrovoľné zverejňovanie nezostrihaných záznamov.
Audio nahrávky z roku 2015 sú k dispozícii na tomto odkaze: http://koseca.sk/samosprava/obecne-zastupitelstvo/nahravky-verejnych-zasadnuti/rok-2015/

V závislosti od rýchlosti Vášho internetového pripojenia sa po spustení začne prehrávať audio súbor. Súbory (.mp3) sú v plnej kvalite a preto to môže chvíľu trvať, kým sa spustí. Súbory si môžete stiahnuť aj do svojho PC a to tak, že na ikonu spustiť (play) kliknete pravým tlačidlom myši (v niektorých prehliadačoch dostupne až po spustení prehrávania).
Značky:

Váš komentár