KOŠECKO-NOZDROVICKÉ NOVINY dobiehajú zameškané

1. marca 2017 15:050 komentárovZobrazené: 260 x
KOŠECKO-NOZDROVICKÉ NOVINY dobiehajú zameškané

Ako ste si určite všimli, v minulom roku sme okrem jediného vydania novín zo začiatku roka 2016 nevydali žiadne ďalšie čísla.
Dôvod, prečo tomu tak bolo bližšie vysvetľuje šéfredaktorka novín Mgr. Miroslava Švehlová na druhej strane najnovšieho vydania, ktoré sa dnes a v nasledujúcich dňoch dostane do schránky každej z domácností. Elektronická verzia k dispozícii TU:


Zobrazíte si ich aj kliknutím na obrázok pod textom.

Po kritike niektorých poslancov z minulosti, že platíme za noviny príliš veľa, sa na grafickú úpravu novín podujal samotný starosta obce Mgr. Radomír Brtáň – čím sme skresali dodávateľské náklady na toto vydanie len na tlačiarenské služby.
Veríme, že noviny zostanú aj naďalej pre Vás cenným zdrojom informácií z prostredia našej samosprávy a že sa Vám nové vydanie bude páčiť. Zväčšili sme veľkosť písma, čo by v tlačenej verzii novín mohli uvítať viacerí čitatelia.
Žiaľ, do tohto vydania sa nám nezmestili všetky zaujímavosti z uplynulého obdobia, preto aj v nasledujúcom vydaní (máj 2017) dáme priestor reportážam napr. z adventného času 2016 atď.
noviny predna strana

Značky:

Váš komentár