Nová aplikácia pre nahlasovanie problémov v obci je už aktívna

16. júla 2015 12:401 komentárZobrazené: 251 x
Nová aplikácia pre nahlasovanie problémov v obci je už aktívna

Podpisom Zmluvy o spolupráci s Inštitútom pre dobre spravovanú spoločnosť – SGI sa naša obec zapojila do projektu s názvom ODKAZPRESTAROSTU.SK.
Táto aplikácia vznikla so zaujímavým úmyslom: aby sme sa všetci mohli „v priamom prenose“ pozerať na to, ako sa veci okolo nás menia k lepšiemu.
Stačí poslať pár slov prípadne fotografiu prostredníctvom jednoduchého elektronického formulára zodpovedným ľuďom, ktorí sa pokúsia problém, podnet, námet… vyriešiť k Vašej spokojnosti.
Priamy odkaz (widget) na nahlásenie problémov nájdete v spodnej časti úvodnej stránky nášho webového sídla, prípadne na tomto linku: https://www.odkazprestarostu.sk/koseca.
Veríme, že táto možnosť prispeje k lepšiemu fungovaniu našej samosprávy.
Neustále sa snažíme byť čo najbližšie k občanom. Je naším cieľom spoločne tvoriť budúcnosť Košece a Nozdrovíc. Pomôžte nám s tým. ĎAKUJEME.

Značky:

1 komentár

 • Peter Sirný

  Dobrý deň,
  Som rád, že aj prostredníctvom tejto aplikácie môžu občania obce Košeca upozorniť, poukázať na problémy súvisiace s našou obcou , v tomto smere to hodnotím, ako veľký krok vpred a verím, že požiadavky neostanú bez povšimnutia a riešenia.
  Rád by som sa však opätovne pripomenul so svojou požiadavkou, ohľadom položenia asfaltu na ulici Dolný Majer -napojenie na ulicu V slatinách. Pred cca tromi rokmi som apeloval a písal žiadosť na obecný úrad v Košeci s touto požiadavkou. K mojej žiadosti sa pripojili všetci susedia bývajúci v tejto časti obce, čo nakoniec aj potvrdili svojím podpisom. Nakoľko sa v tom čase len chystala výstavba vodovodu a kanalizácie v našej obci, táto žiadosť bola odložená, stým, že sa bude opätovne prejednávať po dokončení prác súvisiacich s výstavbou . Keďže sú na spomínaných uliciach, Dolný Majer a V slatinách, tieto práce dokončené a prebieha oprava ciest ( okrem spomínaného úseku ) , vyzývam obecné zastupiteľstvo, aby dodržalo svoj sľub a riešilo tento problém!
  Obec Košeca sa na svojej stránke prezentuje , ako moderná a vyspelá obec , verím, že predstavenstvu obce záleží na tom, aby obyvatelia bývali v takých podmienkach, ktoré tomu aj zodpovedajú a nie ako je tomu teraz, že dennodenne prekračujeme mláky, blato alebo dýchame prach.
  Vyzývam vás a „prosím“ aj v mene všetkých susedov, aby ste našli spôsob a boli ochotní nám pomôcť a nájsť riešenie v čo najkratšej dobe. Ďakujem
  S pozdravom: Peter Sirný

Váš komentár