Obnovenie prác na výstavbe kanalizácie

21. augusta 2014 11:422 komentáreZobrazené: 241 x
Kanalizácia

Váhostav-SK ako zhotoviteľ stavby pre Považskú vodárenskú spoločnosť oznamuje obyvateľom ulíc Pod Hôrkou a Prúdy, že od zajtra t.j. 22. 8. 2014 budú opäť pokračovať výkopové práce na stavbe kanalizácie.

Od budúceho týždňa sa začnú realizovať výkopové práce aj na Zliechovskej ulici.

Značky:

2 komentáre

  • Je chvályhodné že práce boli obnovené ,ale v civilizovaných štátoch , mestách a obciach sa nevykonávajú v nedele a sviatky .
    Toto je skutočne možné len u nás a dovolím si tvrdiť že Košeca je úplne super ..lebo v iných obciach je luďom umožnené cez víkendy a sviatky oddychovať a nie počúvať ešte aj večer okolo 20.00 hukot strojov.
    Vďaka .

  • Dobrý večer Peter. Súhlasím s Vami, že nedele a sviatky sú na hlučné práce nevhodné. Chcem však napriek tomu Vás a ostatných obyvateľov požiadať o strpenie tejto chvíľkovej nepohody. Investície typu kanalizácia a vodovod v obci prinášajú nemalú mieru nepohodlia pre občana priamo počas výstavby, v konečnom dôsledku však pozitívne ovplyvnia jeho pohodlie v budúcnosti. Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti. Asi napíšem za viacerých, že čím skôr budú práce hotové, tým budeme spokojnejší. Neviem si totiž osobne predstaviť, že by práce prebiehali ešte v zime a bránili by nám v údržbe komunikácií. Ďakujem za pochopenie.
    Radomír Brtáň – starosta obce

Váš komentár