Odstávka elektrickej energie

6. marca 2013 13:513 komentáreZobrazené: 78 x
Odstávka elektrickej energie

SSE – distribúcia, a.s. oznamuje občanom, že dňa 20.3.2013 (t.j. streda) v čase od 8.00 do 16.00 hod. bude prerušená distribúcia el. energie z dôvodu vykonania plánovanej opravy el. zariadenia – vypnutá bude Košeca od č. domu 17 – 240 a od č. domu 494 – 757.
Z tohto dôvodu bude OcÚ v Košeci po celý deň zatvorený.
Ďakujeme za pochopenie.

Oznamy o odstávke elektrickej energie poskytuje obecnému úradu dodávateľ elektrickej energie SSE-Distribúcia, a.s. konkrétnym oznamom s presným určením miesta, termínu a konkrétneho času odstávky. Obecný úrad za obsah tohto oznamu nezodpovedá a v prípade odstávky iného odberného miesta, prípadne iného času, aký bol uvedený v ozname, ktorý bol spoločnosťou SSE-Distribúcia, a.s. zaslaný obecnému úradu , a sprostredkovaný občanom prostredníctvom obecného rozhlasu a web stránky obce, treba kontaktovať priamo svojho dodávateľa elektrickej energie na poruchovú linku: 0800 159 000 (nonstop a bezplatne).
Ďakujeme za pochopenie.

Značky:

3 komentáre

 • Prečo dávate mylné oznamy ?. Elektrická energia nebola v celej Košeci. Po telefonáte v SSE – som sa dozvedela že sťažovať sa máme na obecnom úrade. Hlavná vec že zamestnávate 11 ludi s kráľovským platom – za naše peniaze. Zamestnanci obecného úradu majú toľko práce že neuvedú presný oznam. Hlavná vec keď som bola Vás na obecnom úrade mala som možnosť sa presvedčiť akú majú náplň práce – nebudem komentovať .
  Som veľmi sklamaná že náš pán starosta funguje iba keď idú voľby .

 • Dobrý deň Monika.
  Je mi ľúto, ak ste nemali elektrickú energiu a nebývate na čísle domu z rozsahu uvedeného v ozname. Práve pre takéto prípady sme uviedli pod oznam aj vety o tom, že vychádzame pri informovaní obyvateľov len z informácií poskytnutých od distribútora energie.

  Nie je pravdou, že elektrickú energiu nemala celá Košeca.

  Veľmi rád by som vedel meno zamestnanca SSE, ktorý Vám odporučil sťažovať sa na obecnom úrade. Naše kompetencie sú jasne stanovené legislatívou a priznám sa, že dodávku elektrickej energie domácnostiam prostredníctvom obcí som medzi ustanoveniami zákonov týkajúcich sa samospráv nezaregistroval. Za službu dodávky elektrickej energie si každý platí svojmu dodávateľovi, tak všetky sťažnosti prosím smerujte na neho. Ďakujem za pochopenie.
  Pracujem pre túto obec viac ako 6 rokov – nepretržite. A verte, že svoju prácu vykonávam najlepšie ako dokážem. Niekto to ocení, niekto nie, niekto je spokojný, iný nie. Taký je život. Všetkým sa vyhovieť nedá.
  Radomír Brtáň – starosta obce Košeca

 • Pani Monika, nie je pravda, ze elektricka energia nebola v celej Koseci. Na ulici Tovarenskej aj Zeleznicnej sme mali.

Váš komentár