Postup pri žiadaní o náhradu škody spôsobenej elektrickým prepätím

25. marca 2013 12:523 komentáreZobrazené: 117 x
Postup pri žiadaní o náhradu škody spôsobenej elektrickým prepätím

Vážení občania.
Na základe ďalších zistení o možnostiach uplatnenia náhrady škody spôsobenej elektrickým prepätím zo dňa 15. marca 2013 vám dávame na vedomie, že pokiaľ vaša poistná zmluva nezahŕňa takéto riziká, prípadne nemáte svoju domácnosť poistenú vôbec, môžete sa obrátiť so svojou žiadosťou – reklamáciou aj na Stredoslovenskú energetiku – Distribúciu a.s. Žilina. Bližšie informácie o postupe podania žiadosti o náhradu škody si môžete vyžiadať na ich telefónnom čísle: 0850 166 007, prípadne e-mailovej adrese:
prevadzkovatel@sse-d.sk
K žiadosti – reklamácii bude potrebné predložiť aj doklad o zakúpení zničeného spotrebiča.
Poštová adresa spoločnosti je: Stredoslovenská energetika – Distribúcia, a. s., Pri Rajčianke 2927/8 , 010 47 Žilina

Značky:

3 komentáre

 • Vážený zákazník,

  dovoľte, aby sme odpovedali na Váš e-mail zo dňa 18.03.2013.

  Zvýšenie napätia bolo spôsobené neočakávanou poruchou transformátora a spoločnosť Stredoslovenská energetika – Distribúcia, a. s. ju nezavinila.

  Spoločnosť Stredoslovenská energetika – Distribúcia, a. s. v zmysle energetickej legislatívy nezodpovedá odberateľom za škodu, ktorá vznikla v dôsledku poruchy elektroenergetického zariadenia.

  Za pochopenie ďakujeme.

  Takuto odpoved sme dostali my,tak sme tam hned volali a povedali ze treba napisat odvolanie,ale asi sa pravdy nedovolame,možno keby sa to dalo do medií tak by sa to začalo niako riešiť

 • Dobrý deň.
  Ďakujeme za uvedenie Vašej skúsenosti. Keď som osobne volal na SSE – Distribúciu a.s., tak mi vysvetlili postup, ktorý je popísaný vyššie. Informátorka na zákazníckom čísle dostala odo mňa všetky potrebné informácie a odporučila mi doručiť na SSE – Distribúciu a.s. žiadosť /reklamáciu/ a priložiť k nej doklady o nákupe k spotrebičom.
  Budeme sa snažiť aj ďalej zisťovať postup pri riešení tejto situácie.
  Radomír Brtáň – starosta obce

 • Ved my sme tam uz pisali aj e-mail aj list stými pokladničnými bločkami a toto co som sem zkopírovala je odpoved na nas e-mail,pisomnu odpoved sme este nedostali,ale asi bude taka istá.

Váš komentár