Reakcia obce vo veci výzvy na upustenie od protiprávneho konania a žiadosti o verejné ospravedlnenie

23. februára 2017 09:321 komentárZobrazené: 1206 x
Reakcia obce vo veci výzvy na upustenie od protiprávneho konania a žiadosti o verejné ospravedlnenie

Zverejňujeme v prílohách pod textom dokumenty – písomnú komunikáciu Obce Košeca (v zastúpení Mgr. Jurajom Jancom – advokátom) so spoločnosťami, ktoré majú podozrenie, že im bol spôsobený zásah do dobrej povesti a majú pocit, že sa stali predmetom ohovárania v zmysle Trestného zákona.

Keďže v tejto veci ide podľa nášho názoru z pohľadu obyvateľov o otázku zásadného významu, rozhodli sme sa týmto spôsobom informovať verejnosť a všetky materiály predmetného prípadu sprístupňovať zverejnením na webovom sídle obce. Uvedená informovanosť je vo verejnom záujme, právo verejnosti na informácie o práci obce, jej štatutára, obecného úradu, či iných orgánov obce, ako aj právo verejnosti na informácie o stave životného prostredia obce, nesmie byť podľa nášho názoru obmedzované.

Viac o tejto téme (histórii prípadu) na našom webovom sídle nájdete TU: http://koseca.sk/?s=digestat

 

Značky:

1 komentár

  • Cela mafianska banda okolo bioplynky a Koseckeho druzstva si asi mysli, ze moze ludom srat na hlavu. Su smiesny so svojimi poziadavkami. Kosecania sa ich nezlaknu a budu vytrvalo bojovat, mozno aj doslova. Ved sa pozrite, ktori ludia stoja na pozadi uvedenych spolocnosti a hned vam to docvakne. Viac na: http://foaf.sk/firmy/105043/vizualizacia

Váš komentár