Súčasný stav ciest v našej obci. Kontakty na nahlasovanie problémov s kanalizáciou.

27. marca 2015 14:073 komentáreZobrazené: 287 x
Súčasný stav ciest v našej obci. Kontakty na nahlasovanie problémov s kanalizáciou.

Pozorujeme čoraz intenzívnejšie, aká veľká je nespokojnosť obyvateľov so stavom ciest v našom katastri (a to nielen miestnych komunikácií, ale aj cesty III. triedy a cesty I. triedy).
Sme si vedomí odôvodnenosti všetkých sťažností a považujeme všetky telefonáty občanov v tejto súvislosti za dôvodné. Snažíme sa vždy každý podnet posunúť kompetentným ľuďom, ktorí by mali vyriešiť nežiadúci stav a vykonať nápravu.

Keďže to však nevnímame ako efektívny spôsob komunikácie so zodpovednými za súčasný stav ciest v našej obci (obec nemá kapacity na to byť sprostredkovateľom všetkých sťažností voči zhotoviteľovi stavby), zverejňujeme priamo kontakty na zamestnancov spoločnosti Váhostav SK a.s., ktorá stavbu realizuje a ktorej boli vydané povolenia na rozkopávky týchto ciest.

V prípade, že chcete nahlásiť prepadnutie vozovky, alebo iný problém súvisiaci s výkopovými prácami na stavbe vodovodu a kanalizácie, kontaktujte prosím telefónne čísla zhotoviteľa: 0904 701 536 a 0904 701 625.

Ďakujeme za pochopenie.

Značky:

3 komentáre

 • Postupom času začínam veriť na UFO . V minulosti keď som pozeral AKTY X som bol skeptický ale teraz už som schopný uveriť veľa veciam .
  Jednej však nemôžem uveriť a to je to čo sa píše v tomto článku z obce .
  Niekto je garant stavby , niekto to odsúhlasil a teraz v prípade problémov hádže tieto na naše hlavy ?????
  To snáď nemyslíte vážne pán starosta !!!!!!!!!!

  Ja som nebol objednávateľ diela a na rozdiel od pána Širokého ktorý si zveľaďuje svoje sídlo na Bahamách by som chcel žiť v normálnej spoločnosti a nie v týchto sračkách ktoré nám tu jeho firmy robia .
  Je mi jedno či niekto bude trepať frázy o tom ako nám bude lepšie …pýtam sa kedy ?
  A zvaľovať “ povinnosti “ na občanov pri tom kde všetci vieme ako čo funguje vyzerá v kontexte veci veľmi smiešne.
  V podstate Vám nezávidím Vašu situáciu pán starosta, uznávam Vás ako človeka pokojného , rozumného ale v tom zložení ako obec existuje a kde bojuje každý proti každému sa Vám čudujem pri Vašich schopnostiach a možnostiach že ste žezlo nepredal ďalej .

 • Dobrý deň. Ďakujem za príspevok Peter.
  Stále platí (a verte, že to tak funguje bez ohľadu na tento článok), že podnety občania nahlasujú na obecný úrad, starostovi, poslancom, … Ale dali sme Vám možnosť sa priamo obrátiť na zástupcu zhotoviteľa. Či ju využijete, je na Vás. Vnímame to ako rýchlejšiu možnosť zabezpečiť nápravu stavu.
  K druhej časti príspevku: ľudia si ma zvolili za starostu a tiež si zvolili poslancov OZ. Mojou úlohou ani životným poslaním nie je s niekým bojovať. Ja sa snažím presne o opačný stav. Dosiahnuť, aby poslanci dokázali navzájom spolupracovať a aby pri svojom kolektívnom rozhodovaní mali vždy na prvom mieste občanov. Či sa mi to darí/podarí ukáže možno čas.

 • Škoda sem niečo písať.
  Výstavba kanalizácie a vodovodu je jedna Veľká fraška, na niektorých úsekoch nekopú vôbec podľa plánu. Robotníci si robia tak ako im vyhovuje, vyhovárajú sa, že im nevíde spád a pritom majú na konci úseku ešte 1,3 metra rozdiel. Ďalšia vec, prvý krát rozkopú cestu pre kanalizáciu a za 2 týždne znova lebo tam nedali hadicu na vodu. Má to celé nejaký význam, keď prídu vodohospodári a sami sa čudujú, že prečo šachty na vodu sú úplne inde ako boli v plánoch zakreslené a zaznačené na uliciach ?

Váš komentár