Vyhlásenie starostu obce k poškodzovaniu majetku

15. júla 2015 11:393 komentáreZobrazené: 338 x
Štandarda

Minulý týždeň bol poškodený majetok dvoch poslancov Obecného zastupiteľstva v Košeci.
Konanie páchateľa/páchateľov týchto skutkov je odsúdenia hodné a verím, že orgány činné v trestných konaniach nájdu vinníka/ov.
Ako starosta obce som v minulosti inicioval inštaláciu kamerového systému v obci a som rád, že väčšina poslancov OZ vtedy tento návrh podporila. V posledných týždňoch som komisiám a poslancom OZ zasielal ďalšie informácie v súvislosti s možnosťami rozšírenia kamerového systému – príležitosťami získať dotáciu na ich rozšírenie, pretože si myslím, že tak môžeme zabezpečiť predchádzaniu vzniku podobných udalostí. Na prevenciu voči rôznym formám vandalizmu je to podľa mňa veľmi silný nástroj.

Bc. Radomír Brtáň – starosta obce Košeca

Značky:

3 komentáre

  • Skorumpovani hochstapleri si nic ine ani nezasluzia. Rozvoj Kosece brzdia prave takyto ludia, ktori presadzuju len svoje zaujmy a zaujmy jednotlivcov z radov ich „sponzorov“. Necudujem sa, ze obcania sa buria.

  • Nenazvala by som to občanom,pretože toto čo sa deje môže robiť len primitívna osoba,alebo skupinka,ktorá sa riadi zas len príkaz mi niekoho druhého/druhých…Na jednej strane mi to príde celé smiešne,pretože toto sa nedeje ani vo vysokej politike.Pri počte občanov v Košeci mi to príde desivé a sama čakám ako ďaleko chce/chcú zájsť.A na margo poslancov…Kedysi tam sedeli iní hochštapleri a takéto veci sa nediali.O tom,kto tam sedí sme rozhodli dobrovoľne a počty hovoria za všetko.Pre niečo sme ich tam zvolili.Samozrejme nemôžu si všetci vyhovovať.Ale aby sa ohrozoval život občanov je naozaj na zamyslenie.A očakávam p.starosta,že čím skôr sa toto vyrieši,lebo nabudúce to nemusia byť len autá.

  • Neviem, kde beriete tu istotu, ze sa riadia prikazmi niekoho druheho(druhych), poznate ho(ich) :)? Kto sedel v OZ kedysi je uz asi jedno, minulost preberajme len vtedy, ak sa z nej chceme poucit. Samozrejme, v OZ sedia riadne zvoleni zastupcovia obcanov, o tom niet pochyb, ale druha vec je, koho zaujmy presadzuju. Keby kazdy konal cestne a v zaujme spolocnosti, nemuseli by sa teraz riesit taketo problemy. A vo vysokej politike sa toto deje tiez a omnoho horsie, len sa to vykonava potichu a inou formou, verte mi.

Váš komentár