Výsledky komunálnych volieb

28. novembra 2010 09:4819 komentárovZobrazené: 757 x
Vlajka Košeca

Počet osôb zapísaných v zoznamoch voličov: 2128
Počet voličov, ktorým boli vydané obálky: 1359
Počet platných hlasovacích lístkov pre voľby obecného zastupiteľstva: 1325
Počet platných hlasovacích lístkov pre voľby starostu obce: 1347

Za starostu obce bol zvolený Radomír Brtáň s počtom hlasov 945.
Za ním skončil s počtom hlasov 214 p. Rudolf Bajzík a p. Vladimír Gregor získal 188 platných hlasov.

Za poslancov obecného zastupiteľstva boli zvolení (počet hlasov):
1. Mária Kalamenová, nezávislý kandidát (672)
2. Júlia Palčeková, nezávislý kandidát (585)
3. Jozef Surový, nezávislý kandidát (571)
4. Pavol Ondrejka, SMER (565)
5. Miroslava Švehlová, nezávislý kandidát (532)
6. Jaroslava Pajgerová, SMER (506)
7. Janka Kantoríková, SMER (495)
8. Helena Popovičová, ĽS – HZDS (488)
9. Katarína Turzová, nezávislý kandidát (426)

Náhradníci:
1. Alena Melicherová, SMER (377)
2. Magdaléna Belková, nezávislý kandidát (373)
3. Katarína Briestneská, nezávislý kandidát (345)
4. Mária Palčeková, nezávislý kadnidát (307)
5. Miroslav Poruban, SMER (301)
6. Vladimír Gregor, SMER (277)
7. Dana Segíňová, nezávislý kandidát (277)
8. Daniela Letková, SMER (261)
9. Jozef Koyš, ĽS – HZDS (227)
10. Jozef Pavlík, ĽS – HZDS (225)
11. Rastislav Palček, SMER (192)
12. Miroslav Glórik, ĽS – HZDS (169)
13. Jaroslav Schreiber, SMER (156)
14. Peter Duriš, ĽS – HZDS (143)
15. Jana Trpková, SDĽ (128)
16. Milan Šlesarik, ĽS – HZDS (123)
17. Ivan Suchár, ĽS – HZDS (117)
18. Peter Matuščin, ĽS – HZDS (115)
19. Miroslav Janík, ĽS – HZDS (75)

Značky:

19 komentárov

 • Janka Kantoríková

  Dobrý večer.
  Aj ja by som sa rada poďakovala svojím voličom za prejavenú dôveru. Myslím si, že ma natoľko poznajú, že by som sa neznižovala k anonymným útokom.
  Ak ste si “Martin“ nevšimol, nemala som problém otvorene komunikovať a pýtať sa, či na zasadnutiach OZ alebo na mítingoch. Nechápem, ako si môžete dovoliť urážať skoro 500 občanov Košece.
  Doteraz som do diskusie neprispela / ani predvolebnej / a už keď som sa rozhodla vyjadriť svoj názor, určite to nebudem robiť anonymne.
  Pridávam sa k príspevku p. starostu, že nastal čas na náročnú prácu a treba sa začať venovať realite a nie sa anonymne osočovať. Takže „Martin“, sem sa s nejakým dobrým nápadom, ktorý bude pre obec užitočný.
  Všetkým nám prajem veľa chuti do práce.
  Janka Kantoríková.

 • Mgr. Gabriela Pazdernatá

  Dobrý večer, Volám sa Gabriela Pazdernatá a som sestra Janky Kantoríkovej. Komunikácia cez internet ma zatiaľ veľmi neoslovila, ale priznám sa, že v poslednom období som klikala na diskusné fófum našej obce. Neprispievala som ale dnes ma to dostalo. Poznám svoju sestru 36 rokov a to čo o nej viem na 100, 150 %, že je čestná, pracovitá, kompetentná a v plnom nasadení pokiaľ ide o veci pracovné a obecné. Nemá problém komunikovať otvorene a úprimne a nie je odkázanaá komunikovať anonymne, alebo „kvázy cez janu na diskusnom fóre“, ktorá bola zneužitá v neprospech mojej sestry. Ľudia si zvolili starostu, moju sestru a ďalsích 8 poslancov. Nechajme ich pracovať a dokázať svoje kvality v prospech obce.
  P.S. Martin keď si taký múdry, kde si bol doteraz .

  Mgr. Gabriela Pazdernatá

 • Mgr. Gabriela Pazdernatá

  Chyba v mojom príspevku bola spôsobená nepozornosťou. Prajem Vám pekný večer.

 • Dobrý večer,
  rád by som vedel, s koľkými počtami hlasov skončili aj ostatný kandidáti, či už na starostu, alebo na poslancov do OZ. Alebo je to tajné pán starosta?

 • Ospravedlňujem sa za chybu v pravopise.

 • Vladimír Ozimý

  Radomír, gratulujem a myslím si že si človek na správnom mieste. Drž sa a neprajníkom nedaj šancu sa chytiť slamky. Veľa úspechov.

 • Blahoželám zvolením zástupcom obce, nastal čas konať nie kecať a robiť si napriek. Tak teda hor sa do práce,aby sme my bežní , ktorí prišli voliť nemuseli nadávať že sa nič nedeje k spokojnosti nás všetkých.

 • Srdecne gratulujem k uspechu a znovuzvoleniu pan Brtan, tak ako aj Vam tak aj vsetkym clenom zvolenym do obecneho zastupitelstva prajem vela spravnych rozhodnuti, dobru spolupracu a spravnu komunikaciu!!!
  Prekvapuju ma poniektore vyjadrenia tu zaregistrovanych uzivatelov, sledujem diskusie na koseckej stranke a z poniektorych prispevkov si clovek moze utvorit vlastny obraz o tom, akych ma spoluobcanov. Vyjadrenia typu, „… že sa všetci zvolení môžu bez hanby pozrieť ráno do zrkadla (tí dvaja, ktorých sa to týka, určite budú vedieť o čom hovorím, však?“ alebo „no zbohom. pan starosta ale vam konecne povolil zvierac, ze sa v tych spinavostiach nebude vrtat nik iny a nevyplavu napovrch veci“. Ked chcete na nieco upozornit, tak dajte aj konkretny dovod preco to tak pisete. Som presvedcena o tom, ze vsetky veci, ktore sa diali v nasej obci, mali vsetky nalezitosti zdokladovane a riadne schvalene. Uctovna zavierka je kazdy rok kontrolovana nezavislym auditorom, tak neviem ake veci by mali vyplavat na povrch. Pokial mate poznatky z ekonomiky a uctovnictva, marketingu a manazmentu tak by ste mali vediet, ze cisla vas nepustia a vsetko musi byt zdokladovane. Vedenie rozpoctu obce, mensich ci vacsich miest nie je hra z gulockami, ale je to namahava a zodpovedna praca. My mozeme byt radi, co vsetko sa za posledne styri roky zmenilo v Koseci, kolko sme ziskali dotacii ci uz na rekonstrukciu ZS a MS, ako aj na modernizaciu verejneho osvetlenia a mnoho dalsich, nehovoriac o prideleni nenavratneho financneho prispevku na zberny dvor, co je myslim si pekny peniaz. Za tym vsetkym bola usilovna praca a vytvaranie ziadosti, projektovej dokumentacie, ktora mala oslovit a zaujat. A tak sa aj stalo. Gratulujem a prajem vela uspechov v dalsich styroch rokoch, pevne nervy a silnu volu.

 • gratulujeme 🙂

Váš komentár