Pozvánka na stretnutie turistov na Sokole

2. januára 2014 15:180 komentárovZobrazené: 95 x
OKST Košeca

Trojkráľové stretnutie turistov na Sokole (651.2 m. n. m.)

S predstihom a v mierne netradičnom termíne 5. 1. 2014 sa bude konať stretnutie turistov i priaznivcov turistiky na malebnom vrchole Sokola, ktorý môžete zazrieť na pravej strane hlavnej cesty smerujúcej z Košece do Košeckého Podhradia.
Spoločný výstup na tento dominantný vrch, ktorý sa rozprestiera na pomedzí chotára Ilavy Hornej Poruby a Košeckého Podhradia, začína o 10:30 hodine od zastávky pred ZŠ v Košeci.
Informatívny leták s doplnkovou fotografickou dokumentáciou sa bude nachádzať i v našej novovybudovanej informačnej turistickej tabuli umiestnenej pri chodníku križujúceho verejný park. Prostredníctvom tejto informačnej tabule sa budeme snažiť priaznivcov turistiky pravidelne informovať o ďalších turistických akciách našej organizácie. V novom roku 2014 Vám i my prajeme veľa zdravia šťastia a životnej pohody.
Na nenáročnú prechádzku pôsobivou zimnou prírodou Strážovských vrchov, vhodnú i pre rodiny s deťmi spojenou s opekaním a čarokrásnymi výhľadmi nielen do dolín, ale aj na významné kopce Strážovskej hornatiny Vás srdečne pozýva

Odbor klubu slovenských turistov Košeca

Príloha:

Značky:

Váš komentár