Téma nanajvýš aktuálna – prístavba materskej školy

28. februára 2018 17:110 komentárovZobrazené: 246 x
Téma nanajvýš aktuálna – prístavba materskej školy

Asi každý v Košeci už zaregistroval, že sa rozbehla petičná akcia Rady rodičov pri ZŠ v Košeci za prístavbu budovy materskej školy. Je prirodzeným vyústením vývoja situácie okolo nedostatočných kapacít tried pre MŠ aj ZŠ, ktorú poznáme v našej samospráve už dávnejšie.
Táto iniciatíva má pripomenúť poslancom OZ, že Program rozvoja obce Košeca schválený v roku 2016 nie je len zdrapom papiera, ale strategickým dokumentom, ktorý je potrebné priebežne napĺňať v zmysle požiadaviek obyvateľov.
Všetko však už mohlo byť ideálnejšie a jednoduchšie, ak by obecné zastupiteľstvo rozhodlo inak pri hlasovaní o tejto problematike v roku 2016. Už vtedy sa mohli pripraviť projektové dokumentácie pre vydanie stavebného povolenia s rozpočtami.
Úplne najlepšie pre dostatok informácií z tohto obdobia bude vypočuť si priloženú nahrávku zo zasadnutia OZ zo dňa 3. októbra 2016. Predmetnej téme sa na rokovaní OZ venoval starosta obce a poslanci OZ od času nahrávky cca 2:51:30 (načítanie súboru bude chvíľu trvať). Názor si je potrebné urobiť z relevantných informácií po ich vypočutí.

Nahrávka OZ zo dňa 3.10.2016

alebo

Značky:

Váš komentár