Železničná spoločnosť ponúka služby

14. decembra 2010 22:580 komentárovZobrazené: 39 x
Železničná spoločnosť ponúka služby

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. Vás rada privíta na našom pracovisku v priestoroch železničnej stanice ILAVA

Veríme, že naša široká ponuka služieb uspokojí potreby všetkých našich zákazníkov: pravidelne cestujúcich zamestnancov, študentov, rodiny s deťmi, dovolenkárov i aktívnych cestovateľov vo vnútroštátnej preprave. K Vašej ceste Vám vieme zabezpečiť taktiež sprostredkovanú rezerváciu na miestenky, ležadlá a lôžka vo vnútroštátnej preprave. Nakoľko sa u nás v stanici nenachádza zariadenie, cez ktoré je možné ich vystaviť, budú Vám manuálne vydané (sprostredkovane cez osobnú pokladnicu s iKVC) a z toho dôvodu Vám odporúčame, aby ste si tieto rezervácie u nás zabezpečili dopredu v predpredaji.

Okrem obyčajného cestovného Vám ponúkneme zľavnené cestovné pre žiakov i študentov, pre cestujúcich v rôznych vekových kategóriách, pre skupiny cestujúcich a relačné zľavy na vybraných tratiach.
Pre pravidelne cestujúcich zákazníkov do zamestnania, či do škôl po tej istej trati máme zvýhodnené týždenné a mesačné lístky.

Cestovať vlakmi Železničnej spoločnosti Slovensko, a. s. za zvýhodnené ceny sa oplatí aj do zahraničia. Zľavnené cestovné na vybrané relácie do zahraničia si môžete zakúpiť aj v osobnej pokladnici ILAVA prostredníctvom zamestnancov Železničnej spoločnosti Slovensko, a. s.
Komplexné vybavenie Vašich požiadaviek vo vnútroštátnej i medzinárodnej preprave Vám radi poskytnú naši zamestnanci v najbližších osobných pokladniciach v Dubnica nad Váhom, Trenčianska Teplá a Púchov, ktoré sú vybavené informačným systémom iKVC.

Bližšie informácie k jednotlivým službám a ponukám Vám radi poskytneme na našich pracoviskách, v kontaktnom centre našej spoločnosti na tel. čísle 18 188 ako aj na internetovej stránke www.slovakrail.sk.

Tešíme sa, že budete cestovať s nami!

V Bratislave, dňa 10.12.2010

Značky:

Váš komentár